Tokvia

Tokvia T111 Black

Distribuce: CZ

Dostupnost: Skladem
( Rychnov nad Kněžnou )
791 Kč

U nákupu na IČO není možnost odpočtu DPH

Klasický design
Design modelu T111 je klasický a elegantní. Díky mírné velikosti se perfektně vejde do dlaně i do kapsy. T111 je vhodný nejen pro seniory, ale hodí se pro všechny věkové kategorie, které potřebují jednoduchý, ale funkční mobilní telefon určený pouze k hovoru a psaní textových zpráv.

Velká obrazovka a zjednodušené rozhraní
T111 má jasnou a přehlednou 2,4" velkou obrazovku s větším písmem a ikonami. Podsvícená oddělená fyzická klávesnice a navigační klávesy usnadňují navigaci v telefonu a vytáčení bez stisknutí nesprávných kláves i ve tmě.

Snadné používání
Telefon je vhodný pro lidi, kteří dávají přednost jednoduchému, spolehlivému telefonu s dlouhou výdrží a snadným používáním. Zkratková tlačítka pro snadnou navigaci: jedno stisknutí tísňového volání, jedno stisknutí rychlé volby, jedno stisknutí svítilny, jedno stisknutí pro volání na přímé číslo, jedno stisknutí přepínání mezi normálním režimem, režimem schůzky a tichým režimem.

Rozsáhlé asistenční funkce
T111 obsahuje seznam funkcí pro seniory. Integrované asistenční tlačítko je umístěno v zadní části telefonu. Nastavitelné a vylepšené zvukové vyzvánění je vhodné pro osoby se sluchovým postižením. Funkce oznamování čísel je užitečná pro osoby se ztrátou zraku. T111 se dodává s nabíjecí kolébkou, umožňuje uživateli pohodlně nabíjet telefon dokováním v kolébce.

Spolehlivý hardware
T111 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a komponent. Je pevný a odolný. Baterie vydrží pět hodin nepřetržitého spojení a v pohotovostním režimu poskytuje několik dní energie. Je odblokovaný a funguje se všemi 2G se stabilním signálem a dobrou kvalitou hlasových hovorů.

Telefon/Tablet
Displej
Datové služby
Multimedia
Ostatní
Výkon
Hodiny/hodinky