Tokvia

Tokvia T101 Black

Distribuce: CZ

Dostupnost: Skladem
( Rychnov nad Kněžnou )
491 Kč

U nákupu na IČO není možnost odpočtu DPH

Snadné používání
Je vhodný pro lidi, kteří dávají přednost jednoduchému, spolehlivému telefonu s dlouhou výdrží a snadným používáním. Zkratková tlačítka pro snadnou navigaci: jedno stisknutí tísňového volání, jedno stisknutí rychlé volby, jedno stisknutí svítilny, jedno stisknutí zámku/odemknutí, jedno stisknutí přepínání mezi normálním režimem, režimem pouze vibrací a tichým režimem.

Rozsáhlé asistenční funkce
T101 obsahuje seznam promyšlených a pro seniory přívětivých funkcí. Integrované asistenční tlačítko je umístěno v zadní části telefonu a je snadno přístupné prstem, když potřebujete pomoc. Nastavitelné a vylepšené zvukové vyzvánění je vhodné pro osoby se sluchovým postižením. Funkce Oznámení čísla je užitečná pro osoby se ztrátou zraku (zapněte ji v Nastavení telefonu).

Zjednodušený systém nabídek a rozhraní
T101 má jasný a přehledný 1,8palcový displej s většími písmeny a ikonami. Podsvícená oddělená fyzická klávesnice a navigační klávesy usnadňují navigaci a vytáčení bez nutnosti stisknout nesprávné klávesy i ve tmě.

Klasický design
Design T101 je klasický a elegantní. Díky kompaktním rozměrům se perfektně vejde do dlaně i do kapsy (pokud dáváte přednost větší obrazovce, podívejte se na další modely od společnosti TOKVIA). T101 je vhodný nejen pro seniory, ale hodí se pro všechny věkové kategorie, které potřebují jednoduchý, ale funkční mobilní telefon určený pouze k hovoru a psaní textových zpráv.

Spolehlivý hardware
T101 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a komponent. Je pevný a odolný. Baterie vydrží pět hodin nepřetržitého spojení a poskytuje několik dní napájení v pohotovostním režimu. Je odblokovaný a funguje se všemi 2G sítěmi Evropy (nepodporuje 3G/4G/5G) se stabilním signálem a dobrou kvalitou hlasových hovorů.

Telefon/Tablet
Displej
Datové služby
Multimedia
Ostatní
Výkon
Hodiny/hodinky