Dodání a doprava

 

Máte několik možnosti přepravy zboží + osobního převzetí:

1) OSOBNÍ ODBĚR - výdejní místo

 


Rychnov nad Kněžnou - Staré náměstí 59 - ZDARMA  

 

 

2) DOBÍRKA nebo BANKOVNÍ PŘEVOD - obchodní balík

Takto balíme nejčastěji mobilní telefony, tablety a dražší příslušenství s váhou vyšší než 1 kg. Většinu objednávek expedujeme v den přijetí objednávky (přijatých cca do 15h) nebo den následující. V opačném případě se snažíme zkrátit termín expedice na co nejmenší
Dobírkou zaplatíte Kč 150  při  zvolení přepravce českou poštu a Kč 180  při zvolení přepravce DPD, při převodu si účtujeme Kč 100  při zaslání českou poštou a Kč 130  při zaslání DPD.

 

3) DOBÍRKA nebo BANKOVNÍ PŘEVOD - doporučená zásilka (někdy také doporučené psaní)

Tuto možnost jsme zpřístupnili pro menší zásilky, menší hodnoty (do 1500 Kč) s váhou do 1 kg. Zboží je řádně zabaleno, pojištěno a expedováno zákazníkovi v co nejkratším termínu po
Dobírkou zaplatíte 80 Kč, při převodu si účtujeme 50 Kč.

 

4) SPLÁTKOVÁ 

V Nákupním košíku zadáte Koupit na splátkky a dále budete pokračovat na aplikaci společnost HomeCredit. Po schálení úvěru vám zašleme balík s objednaným zbožím nebo si ho můžete vyzvednout na jedné z našich V současné době spolupracujeme smluvně s Českou poštou, dále budeme rozšiřovat možnost přepravy o další společnost. 

 
 
 

Termín dodání

Většinu objednávek expedujeme v den přijetí objednávky (přijatých cca do 15h) nebo den následující (cca 85%). V opačném případě se snažíme zkrátit termín expedice na co nejmenší dobu, maximálně však na 7 pracovních dnů.

 

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje poskytnuté zákazníky mobilTELu jsou považovány za přísně důvěrné. Provozovatel internetového obchodumobilTEL se zavazuje že nebudou zveřejněny ani předány dalším osobám nebo společnostem.