Motorola Moto E6 Play 2GB/32GB Dual SIM Black

Distribuce: EU

Dostupnost: Skladem
( Rychnov nad Kněžnou, Liberec )
2 190 Kč
2 180 Kč

Kompaktní telefon se skvělou výbavou se stane vaším nepostradatelným parťákem. Elegantní design je korunován metalickou úpravou, která je příjemná jak na pohled, tak na dotyk. Veliká obrazovka čeká na to, až vám bude moci zobrazit vaše oblíbené video jasně, ostře a do těch nejmenších detailů. Se špičkově vybaveným fotoaparátem zachytíte nezapomenutelné okamžiky svého života a díky službě Google Lens budete mít lepší přehled o všem, co na svých cestách potkáte. Samozřejmě nesmí chybět velkokapacitní baterie a dostatečný úložný prostor na všechna vaše data. Ty budou v naprostém bezpečí díky inteligentní technologii, která zkontroluje váš otisk prstu nebo obličejové rysy předtím, než vám povolí přístup.

 

 

Nezdržujte se odemykáním

Několikrát denně musíte zadávat složité heslo pro odemčení telefonu? S Moto E6 Play tento problém zmizí. Vyberte si, jestli se ke svým datům chcete dostat pomocí otisku prstu nebo krátkého pohledu do přední kamery. Stačí vzít smartphone do ruky a můžete začít pracovat.

Spoustu úložného prostoru

Vnitřní paměť telefonu o velikosti 32 gigabajtů pojme všechny vaše oblíbené aplikace, hry i filmy. Pokud by vám místo přece jen začalo docházet, stačí vložit paměťovou kartu a úložiště si tak rozšíříte až o dalších 256 GB. Natáčet videa a fotografovat pak můžete bez omezení.

Více zábavy na větší obrazovce

Širokoúhlý displej s 5,5" a poměrem stran 18:9 vám poslouží jako filmové plátno pro sledování filmů a televizních pořadů. Oceníte ho také při videohovorech, hraní her nebo při každodenní práci na internetu. Díky dlouhé výdrži baterie navíc nemusíte přerušovat zábavu kvůli hledání nabíječky.

Prvotřídní krasavec

I přes veliký displej vám Motorola Moto E6 Plus padne do ruky jako ulitá a navíc lze skvěle ovládat jednou rukou. Na trhu je k dostání ve dvou variantách, takže si můžete zvolit, jestli se k vašemu životnímu stylu lépe hodí elegantní černá nebo zářivě modrá. Metalická úprava zdůrazní luxusní vzhled telefonu.

Špičkové fotografie

Hlavní fotoaparát s 13 Mpx dokáže bleskurychle zaostřit, proto s ním zvládnete zachytit každý zajímavý moment z vašeho života. Pro zvýraznění toho důležitého je připravena funkce Portrét, s níž hlavní objekt zůstane jasně viditelný, zatímco pozadí se rozostří. Umělá inteligence Google Lens umí rozpoznat, co se na fotografii nachází, a rovnou vám zobrazí důležité informace o daném objektu.

 

 

Telefon/Tablet
Displej
Datové služby
Multimedia
Ostatní
Výkon