Vivo Y01 3GB/32GB Sapphire Blue

Distribuce: EU

Dostupnost: Skladem
( Rychnov nad Kněžnou )
2 990 Kč
2 931 Kč

Popis produktu

Vivo Y01 vám nabídne vše potřebné. Zárukou spokojenosti je velký Halo FullView displej pro pohodlné širokoúhlé zobrazení fotek, her a videí. Nechybí i speciální režim ochrany zraku, který odfiltruje škodlivé modré světlo. Práci i zábavu hravě zvládnete díky baterii s dlouhou výdrží. Perfektní fotky a videa snadno pořídíte díky kvalitnímu fotoaparátu s mnoha funkcemi, jako je například časosběr, režim Portrét, bokeh efekt aj. Jistě uvítáte i krásně tenký a lehký design telefonu, kterému vévodí 3D zadní kryt. Když budete chtít, můžete využít sloty na tři karty. Vítanou funkcí je i možnost odemykání telefonu rozpoznáním obličeje. O vše ostatní se postará technologie Multi-Turbo 3.0, která optimalizuje výkon telefonu a minimalizuje prodlevy.

Kvalitní fotoaparát

Zadní fotoaparát vám nabídne řadu praktických funkcí, jako je například portrét, zkrášlovací efekt a časosběr. Určitě vyzkoušejte i Bokeh efekt, který hlavní motiv efektně oddělí od pozadí a tím vytvoří žádoucí kontrast.

Baterie s dlouhou výdrží

Užijte si delší dobu přehrávání díky velkokapacitní baterii, která zajistí dlouhou výdrž během každodenního používání. Prostřednictvím reverzního napájení navíc můžete telefon použít i pro dobití dalších zařízení.

Neváhejte rozšířit paměť

Když budete chtít, tak do telefonu můžete vložit dvě SIM kartyTřetí slot vám umožní rozšířit paměť až o 1 TB. Díky tomu se s množstvím fotek a videí nemusíte nijak omezovat. Každý den si můžete užít hezky naplno.

Využívejte moderní funkce

Funkce odemykání telefonu rozpoznáním obličeje vám zjednoduší každodenní používání. Face Wake váš telefon odemkne doslova během okamžiku. Snadnější už to být nemůže: telefon probudíte tak, že ho jen zvednete.

Hrajte si a bavte se bez prodlev

Technologie Multi-Turbo optimalizuje výkon vašeho telefonu a minimalizuje prodlevy a nepříjemné zasekávání během hraní her. Technologie inteligentně pozná vaše priority v daný okamžik a vše uzpůsobí tak, aby telefon reagoval plynule.

Nechte se obsloužit

Zatímco vy budete spát, váš telefon bude pracovat. Mobilní asistent iManager zařídí údržbu zařízení: vyčistí prostor od nepotřebných dat, zkontroluje systém, ochranu telefonu či projde notifikace z jednotlivých aplikací.
 

 

Telefon/Tablet
Konstrukce Dotykový
Systém Android 11
dualSIM ano
nanoSIM ano
Displej
Velikost displeje 6.51 palce
Rozlišení displeje 1600 x 720 px
Typ displeje IPS
Datové služby
Bluetooth ano
GPS ano
Wi-Fi ano
Nejrychlejší datová síť LTE
Multimedia
HD video ano
Fotoaparát 13,0 Mpix
Velikost vnitřní paměti 32 GB
Ostatní
NFC ne
Výkon
Počet jader 8x
Frekvence 1. procesoru 2,4 GHZ
Velikost RAM paměti 3072 MB
Hodiny/hodinky