Honor

HF, sluchátka Bluetooth Honor Choice Earbuds X3 White bezdrátové, stereo, bílá

Dostupnost: Skladem
878 Kč

Bezdrátová sluchátka HONOR CHOICE Earbuds X3 nabízí skvělý zvuk, 12mm měniče, 6h baterie ve sluchátkách, 30h baterie v pouzdru, připojení na 10 metrů, Bluetooth 5.2, latence 125 ms, tlačítko pro ovládání a přijímaní hovoru, USB-C pro nabíjení, voděodolné, hmotnost sluchátka 5,45 g.

Nabízí krásné minimalistické provedení a dokonale vyladěný zvuk – Bluetooth 5.2 sluchátka Honor Earbuds Choice X3 jsou ideální pro každodenní poslech hudby a podcastů. Mají ANC technologii aktivního potlačení okolních hluků, měniče o velikosti 12 mm a na nabití hrají 6 h s aktivní ANC. Díky nabíjecímu pouzdru se doba provozu sluchátek dostává až na 24 h. Tato sluchátka se díky IP54 odolnosti vodě a potu hodí i pro nošení při sportu.

Klíčové vlastnosti Honor Earbuds Choice X3

   Minimalistická in-ear sluchátka
   Odolná vodě i potu dle normy IP54
   Bluetooth 5.2 technologie, dosah 10 m
   Osazena 12mm měniči
   ANC technologie aktivního potlačení okolních hluků
   Zvuk bohatý na detaily, hluboké basy
   Extra nízká latence 90 ms v Herním režimu
   Mikrofon pro handsfree hovory s CVC8.0
   Na jedno nabití hrají až 6 h s aktivní ANC
   Nabíjecí box prodlužující dobu provozu sluchátek na 24 h
   Možnost nastavení přes mobilní aplikaci Honor AI Space App

Špičkové měniče i ANC potlačení hluku

Hudba ve vysoké kvalitě zvuku? No samozřejmě, se sluchátky Honor Choice Earbuds X3 to ani jinak nejde, jsou totiž vybavená 12mm dynamickými měniči se speciálními biomembránami s lehounkou hliníkovou armaturou potaženou mědí. Do uší vám pustí hluboké basy, ale zastíněny nezůstanou ani středy a výšky, které vás mile překvapí svou detailností a prokresleností. ANC technologie se postará o potlačení okolních hluků až o 40 dB. Míru útlumu hluku z okolí můžete nastavit pomocí mobilní aplikace Honor AI Space App. V uších sluchátka dobře sedí a jsou pohodlná díky silikonovým přilnavým špuntům. Každé sluchátko váží pouhopouhých 5,45 g, je tedy nesmírně lehounké.

Honor Earbuds Choice X3: Sluchátka s Bluetooth 5.2

S mobilním telefonem nebo jiným zdrojem zvuku propojíte sluchátka Honor Earbuds Choice X3 skrze Bluetooth 5.2 bezdrátovou technologii s dosahem signálu v okruhu 10 m. Při aktivaci Herního režimu si vás získají nízkou latencí jen 90 ms, takže nebude zvuk zpožděn za obrazem. Kromě poslechu hudby je využijete také pro handsfree hovory, jsou totiž vybavena mikrofony s funkcí potlačení okolních ruchů CVC8.0. Na jedno nabití hrají 6 h s ANC a díky nabíjecímu boxu se celková doba jejich provozu dostává na skvělých 24 h. Model má krásný minimalistický design odolný vodě a potu dle normy IP54, dotykové ovládání a podporuje i hlasové asistenty.
 

Telefon/Tablet
Displej
Datové služby
Multimedia
Ostatní
Výkon
Hodiny/hodinky